STARŠEM VSEH UČENCEV ŠOLE

Spoštovani starši,

z veseljem in zadovoljstvom vam sporočamo, da je bila naša šola izbrana na javnem razpisu za dodelitev sredstev za izvajanje programa Popestrimo šolo 2014-2015, ki ga je objavil Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije. Izvajanje programa financirata Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Evropska unija iz sredstev Evropskega socialnega sklada.

Program bomo izvajali v obdobju od 1. 1. 2015 do 31. 8. 2015.

Aktivnosti v okviru programa Popestrimo šolo 2014/2015 (POŠ) bosta predvidoma vodili strokovni delavki Tatjana Podgorelec Strelec in Vojka Havlas, potekale bodo izven rednega pouka in bodo za učence brezplačne, vključitev vanje pa bo prostovoljna.

Program bo podoben dosedanjemu programu Popestrimo šolo, ki ste ga zagotovo dobro spoznali, saj smo ga zelo uspešno izvajali že v šolskih letih 2012/2013 in 2013/2014.

V dneh po božično-novoletnih počitnicah bomo učence in starše seznanili z ostalimi podrobnostmi tega programa, učenci pa bodo prejeli prijavnice za sodelovanje.

Priporočamo in vabimo, da se v zanimive in raznolike dejavnosti programa vključi čim več učencev naše šole.

Lep pozdrav

Ravnateljica:

Jasna Munda, prof. def.

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)