SKUPNI RODITELJSKI SESTANKI

Skupna roditeljska sestanka bosta najmanj dva.

– Prvi skupni roditeljski sestanek je bil v četrtek, 19. septembra 2024.  Namenjen je bil predstavitvi letnega delovnega načrta vrtca in predstavitvi smernic staršem za dobro počutje otrok v vrtcu in vključevanje v vrtec.

– Drugi skupni roditeljski sestanek pa bo predvidoma marca 2025, skupaj s starši učencev šole (predavanje).

ODDELČNI RODITELJSKI SESTANKI

Oddelčnih roditeljskih sestankov in srečanj s starši bo najmanj pet v letu.

Prvi oddelčni roditeljski sestanki so bili 19. septembra 2024.

Ostale oddelčne roditeljske sestanke in srečanja s starši organizirajo vzgojiteljice med letom po LDN oddelka.

V mesecu avgustu (29. 8. 2024) so bila tudi spoznavna srečanja staršev, otrok in vzgojiteljic posameznih skupin. Srečanja so bila namenjena spoznavanju vrtca, igralnic in staršev, otrok in vzgojiteljev med seboj. Med srečanjem so potekali tudi razgovori s starši otrok novincev.

POGOVORNE URE S STARŠI

Individualne popoldanske pogovorne ure staršev z vzgojiteljicami bodo enkrat mesečno v  popoldanskem času. Vzgojiteljice pred vsako pogovorno uro o tem obvestijo starše z obvestilom na oglasni deski skupine.

Pogovorne ure bodo:

vzgojiteljica dan ura
Katja PINTARIČ 4. torek v mesecu 14.30
Polona ROTAR MARČEC 3. sredo v mesecu 14.30
Helena PAJEK 4. torek v mesecu 14.15
Anita KOSI 2. sredo  v mesecu 14.30

Starši imajo možnost tudi vsakodnevnih krajših konzultacij z vzgojiteljicami.

Vzgojiteljice bodo o izvedenih dnevnih dejavnostih obvestile starše s kratkim zapisom na oglasni deski vsake skupine (“iskrice dneva”). Prav tako bodo na oglasni deski sproti objavile  naslov tekočega tematskega sklopa.