PEDAGOŠKI, STROKOVNI IN DRUGI DELAVCI
PEDAGOŠKI DELAVCI – razredniki
Triletje | Razred | Učiteljica in razredničarka |
PRVO TRILETJE | 1. r. | Sonja KOSI |
2. r. | Antonija FILIPIČ | |
3. r. | Valerija HORVAT | |
DRUGO TRILETJE | 4. r. | Breda MUNDA |
5. r. | Lidija PALČIČ | |
6. r. | Boštjan KOLBL | |
TRETJE TRILETJE | 7. r. | Lidija M. MERC |
8. r. | Andreja ŠPACAPAN | |
9. r. | Tomaž SOK IVAN |
PEDAGOŠKI DELAVCI – nerazredniki
Učiteljica/učitelj | Predmet/delo | Izbirni predmet |
Suzana CIMERMAN | učiteljica razrednega pouka za poučevanje angleščine (TJA), podaljšano bivanje (OPB) | neobvezni izbirni predmet angleščina v 1. razredu |
Olga DALJAVEC | biologija (BIO), kemija (KEM), gospodinjstvo (GOS), naravoslovje (NAR) | poskusi v kemiji(POK) |
Matjaž HANŽELIČ |
angleščina (TJA), računalnikar | urejanje besedil(UBE) |
Boštjan KOLBL | matematika (MAT) | |
Nina KOVAČIČ | Varstvo vozačev (VV), jutranje varstvo (JV) | |
Mihael Kraner | šport (ŠPO), učitelj športa v poskusu Razširjenega programa: gibanje (GIB) | šport za zdravje (ŠZZ), šport za sprostitev (ŠZS), izbrani šport rokomet (IŠR) |
Lidija MEŠKO MERC |
slovenščina (SLJ), knjižničarka | |
Violeta PETEK | podaljšano bivanje (OPB), druga strokovna delavka v 1. razredu | |
Janja RUDOLF | likovna umetnost (LUM) | likovno snovanje (LS1) |
Tomaž SOK IVAN | glasbena umetnost (GUM), knjižničar | |
Andreja ŠPACAPAN | državljanska in domovinska kultura ter etika (DKE), podaljšano bivanje (OPB) | neobvezni izbirni predmet nemščina (TJN), vzgoja za medije: televizija (TEV) |
Marko JENUŠ | fizika (FIZ), tehnika in tehnologija (TIT), jutranje varstvo (JV), podaljšano bivanje (OPB) | obdelava gradiv: les (OGL) |
Samo ŽERJAV | zgodovina (ZGO), geografija (GEO) | raziskovanje domačega kraja in varstvo njegovega okolja (RDK) |
Ana ŽUPANIČ | angleščina (TJA) | |
Nejc PODPLATNIK | matematika (MAT) – manjše učne skupine | |
HORVAT Saša | slovenščina (SLJ) – manjše učne skupine | |
Polona ROTAR MARČEC | jutranje varstvo (JV) |
oddelek podaljšanega bivanja | razredi | Učitelj-razrednik v OPB |
1. | 1. r. | Violeta PETEK |
2. | 2. in 3. r. | Suzana CIMERMAN |
3. | 4. in 5. r. | Adreja ŠPACAPAN |
OSTALI STROKOVNI SODELAVCI
OSTALI ZAPOSLENI
(Skupno 2.774 obiskov, današnjih obiskov 1)