Decembrsko obdarovanje otrok

Občina Središče ob Dravi bo tudi letos zagotovila sredstva za decembrsko obdarovanje otrok od prvega leta starosti do vključno prvega razreda, ki ga organizira in izvede vrtec Navihanček pri OŠ Središče ob Dravi.

Starši otrok, ki ne obiskujejo vrtca in so otroci rojeni v letih 2009-2013 ter imajo stalno prebivališče v občini Središče ob Dravi in niso dobili vabila za obdarovanje, lahko naknadno prijavijo svoje otroke za decembrsko obdarovanje.

Podatke o otrocih sporočite do 17. 12. 2014 v tajništvo OŠ Središče ob Dravi po e-pošti na naslov os.sredisce-ob-dravi@guest.arnes.si ali po telefonu na št. 719 10 10. V prijavi navedite ime in priimek otroka, datum rojstva in točen naslov stalnega prebivališča.

Vabilo za obdarovanje boste na osnovi prijave prejeli na dom.

Ravnateljica: Jasna Munda, prof. def.