ZAHVALA IN OBVESTILO

Spoštovani starši,

za nami je pustovanje v Središču, na katerem so se naše, šolske in vrtčevske, skupine zelo lepo predstavile. Pri tem gre zahvala in pohvala vsem, učencem, delavcem šole in vam, staršem.

Jutri, na pustni torek, bo pouk potekal po običajnem urniku, vendar ne dlje kot do 13.05 (do konca 6. ure), saj želimo učencem omogočiti obisk pustnega karnevala v Ormožu.

Učenci lahko pridejo v šolo našemljeni, vendar jim pustna maska ne sme zakrivati obraza.

Učenci 1., 3., 4., 5. in 6. razreda bodo sodelovali v pustni povorki v Ormožu. Razredničarke omenjenih razredov vam bodo posredovale vse potrebne informacije glede tega.

Vožnje drugega šolskega avtobusa ne bo. Za podaljšano bivanje in varstvo vozačev bo poskrbljeno.

Želimo vam prijeten pustni torek.

Ravnateljica: Jasna Munda, prof. def.