Tudi v letošnjem šolskem letu bomo nadaljevali s projektom Dežela poti do uspeha. Učenci bodo od razrednikov prvi šolski dan dobili celoletno prijavnico za 12 aktivnosti. Prosim vas, da izpolnjeno in podpisano prijavnico učenci do petka 6.9.2013 vrnejo razrednikom. V primerjavi z lanskim šolskim letom bo celoletna prijavnica nekakšna novost, vendar je kljub temu kadarkoli med letom možen naknaden vpis učenca k poljubni aktivnosti.
Z aktivnostmi v okviru projekta Popestrimo šolo bomo pričeli v torek, 3.9.2013. Urnik za prvi teden v septembru vam pošiljam v prilogi, hkrati pa bo obešen na oglasni deski v avli šole.
Pester izbor aktivnosti, ki jih ponuja projekt nam omogoča uporabo različnih metod in oblik dela, ki jih bom prilagajala učencem, da bodo za njih čim bolj privlačne in zanimive. Veselilo bi me, da bi tudi učenci podali predloge in teme za izvedbo ur v okviru POŠ-a.
V upanju na dobro sodelovanje ter čim bolj uspešno in zadovoljno leto vas lepo pozdravljam.

Izvajalka projekta POŠ Tatjana Podgorelec Strelec