V A B I L O  in  O B V E S T I L O

Spoštovani starši,

v četrtek, 9. maja 2013, bomo šole iz treh sosednjih občin, Ormoža, Središča ob Dravi in Svetega Tomaža,

pripravile osrednji dogodek ob dnevu Evrope, ki bo potekal od 9. do 13. ure pred grajsko pristavo v Ormožu.

Na stojnicah bomo pripravili predstavitev držav Evropske unije.

Otvoritev z nagovori in evropskimi himnami bo ob 10. uri.

Učenci 7. in 8. razreda naše šole bodo na prireditvi aktivno sodelovali, saj so pod vodstvom učiteljic pripravili predstavitev

Madžarske, Bolgarije in Romunije, ostali učenci naše šole pa si bodo dogodek ogledali.

Program tega dne bo naslednji:

– 7. in 8. r.: odhod v Ormož ob 7.50, vrnitev v šolo ob 13.15, malico vzamejo v šoli s sabo

– 1., 2., 3. in 5. r.: ima prvi dve uri pouk, odhod v Ormož ob 9.30,

vrnitev v šolo ob 11.45 (učenci 4. r. gredo na tekmovanje, na Otroško varnostno olimpijado v Videm pri Ptuju)

– 6. in 9. r.: prvi dve uri sta namenjeni opravljanju nacionalnega preverjanja znanja, odhod v Ormož ob 9.50, vrnitev iz Ormoža ob 12.15

Po vrnitvi v šolo se nadaljujejo običajne šolske aktivnosti po urniku (pouk, interesne dejavnosti, podaljšano bivanje, varstvo vozačev …).

Odhodi šolskih avtobusov ostanejo nespremenjeni.

Vabimo vas, da si dogodek v Ormožu, ki smo ga pripravile šole ob dnevu Evrope,  ogledate tudi vi, četrtošolcem pa skupaj držimo pesti.

Ravnateljica: Jasna Munda