znak sole

17. 5. 2012

VABILO NA OTVORITEV NOVIH IGRAL PRI ŠOLI
                     Spoštovani starši!
Uresničile so se nam želje in s pomočjo prispevkov, ki smo jih zbrali v šolskem skladu, smo uspeli pridobiti nova igrala pri šoli (na južni strani šolske zgradbe).
Nova igrala bomo v torek, 22. maja 2012, ob 16. uri s kratko priložnostno prireditvijo predali namenu.
Vabimo vas, da se nam ob tem, za nas in naše učence veselem dogodku, pridružite tudi vi, saj ste tudi vi pomagali pri uresničitvi naših želja. Učenci 1., 2., 3. in 5. razreda vas bodo v zahvalo razveselili s kulturnim programom, ki ga pripravljajo s svojimi učiteljicami.
Po zaključeni prireditvi bomo nadaljevali z rednimi mesečnimi pogovornimi urami in roditeljskimi sestanki. Za nastopajoče učence bomo zagotovili varstvo do konca pogovornih ur.
Jasna Munda, ravnateljica