OBVESTILO

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da smo uvedli novost, dodatno storitev za vas, starše. Z današnjim dnem bomo v e-učilnicah za starše vsakega razreda začeli objavljati datume, ko bodo učenci pisali pisne preizkuse znanja. Tako boste imeli še več možnosti za spremljanje šolskega dela vaših otrok in jih boste lahko še dodatno spodbudili k učenju in k pripravam na kontrolne naloge.

V e-učilnico posameznega razreda vstopate preko šolske spletne strani z geslom, ki ste ga dobili pri razredničarki. Če ste geslo pozabili, prosite zanj razredničarko ali računalničarja Matjaža Hanželiča.

Hkrati vas obveščamo, da imajo učenci v šolski knjižnici možnost uporabe računalnika, tiskalnika in dostopa do interneta za potrebe domačega šolskega dela in učenja. Urnik dostopa je za učence objavljen na šolskih oglasnih tablah in pred knjižnico.

Jasna Munda