Vse življenje se gibamo in tudi letošnji oktober bo zaznamovan z gibanjem in s športno rekreacijo.

Naša šola se bo v okviru projekta Zdrava šola pridružila enotedenski vseslovenski akciji Simbioza giba, in sicer v tednu med 15. in 22. oktobrom 2018. Moto projekta bo potekal s sloganom: VSE ŽIVLJENJE SE GIBAMO – GIBANJE JE ŽIVLJENJE IN ŽIVLJENJE JE GIBANJE.

Učenci in učitelji se bomo zbrali v:

• sredo, 17. 10. 2018, v času obeh rekreativnih odmorov v šolski telovadnici, kjer bo potekala 15-minutna vodena aerobna vadba ob glasbi;
  • četrtek, 18. 10. 2018, v času obeh rekreativnih odmorov na šolskem igrišču pred šolo, kjer bo potekal 15-minutni organizirani aktivni odmor za gibanje z različnimi rekviziti.

Z vključitvijo v različne dejavnosti bomo tako le še podkrepili letošnjo rdečo nit, ki je spet usmerjena v gibanje, prehrano in duševno zdravje.

Koordinatorica projekta:                                                                Ravnateljica:

Breda Munda                                                                                 mag. Jasna Munda, prof. def.