OŠ SREDIŠČE OB DRAVI

ŠPORTNI DAN ZA UČENCE  6., 7. IN 8. RAZREDA,                    PLANICA IN OTROCI – ČETRTEK, 15. 3. 2012

Učenci naše šole so sodelovali na likovnem natečaju »Planica in otroci« in bili nagrajeni  z izletom na Planico.

ODHOD: v četrtek, 15. marca 2012 ob 4.50 uri zjutraj z igrišča  pred OŠ Središče ob Dravi.
Vožnja bo trajala predvidoma 3 ure (relacija: Središče – Ormož – Ptuj – Slovenska Bistrica – po avtocesti proti Kranju – Kranjska gora – Planica).

08:30  Prihod vseh otrok v Planico
09:00  Ogled poskusne serije
10:00  Ogled poskusne serije
11:00  Ogled kvalifikacij
12:00  Začetek zabavnega programa
12:35  Razglasitev zmagovalca natečaja
12:45  Prihod smučarjev skakalcev
13:00  Glasbeni program
14:00  Predviden odhod otrok Program se bo odvijal tudi, če bo snežilo ali deževalo. Priporočljiva je topla obutev, bunde, šali, kape, rokavice, bolje več kot premalo.

Po programu v Planici se odpeljemo v Kranjsko goro. Ogled mesta ali (in) hoja do Podkorna (prizorišča tekem smučarskega svetovnega pokala za moške, letos tudi Zlate lisice). 16.00   – Odhod iz Kranjske gore Vožnja proti domu in prihod v Središče okrog 19. ure.
Izlet je v celoti brezplačen. Učenci dobijo topli obrok v Planici, priporočamo še dodatno hrano in pijačo.  Učenci, ki ne bodo šli v Planico, imajo pouk.

Učiteljica športne vzgoje:                                                                                         Ravnateljica:

Lidija Lukman                                                                                                          Jasna Munda

planica