HUMANITARNA AKCIJA

Dragi učenci in starši, vabim vas, da se pozitivno odzovete na našo akcijo oziroma klic dobrote.

Člani sveta staršev smo se odločili, da bi naredili v naši šoli akcijo – zbiranje rabljenih oziroma dobro ohranjenih igrač (karte, avtomobilčki, družabne igre, slikanice, tudi otroška oblačila itd.), ki jih bomo podarili Rdečemu križu.

Akcija bo potekala ves teden, in sicer od 4. 4. do 8. 4. 2011 do 12. ure. Zbrane stvari naj prinesejo otroci v OŠ Središče ob Dravi (k hišniku).

Dragi otroci, poglejte po svojih predalih oz. škatlah in mogoče boste našli nekaj, česar več ne potrebujete in bi to hoteli deliti z drugimi otroki, ki bi se tega še kako razveselili.

Upamo, da se boste na našo humanitarno akcijo pozitivno odzvali, zato se vam že vnaprej zahvaljujemo.

Predsednica sveta staršev                                                                                             Vida Škvorc